Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /main_libs/pagesController.php on line 20
Kim jestem? Przewodnik Andaluzja, Sewilla, Hiszpania - Monika Ferlewicz

Kim jestem?

Cześć! Jestem Monika Ferlewicz, urodzona w Polsce, chociaż w Hiszpanii mieszkam już 30 lat.  Wychowana i wykształcona w Madrycie, a sercem związana z Sewillą od ponad 15 lat.

Wykształcenie w turystyce, wieloletnie doświadczenie w tej branży i podróże, pozwoliły mi zrozumieć potrzeby klienta. Co jest warto zobaczyć w Sewilli? A jakie są jescze atrakcje w Andaluzji? Gdzie pójść na dobre i lokalne tapas? Ja pomogę.

Oprócz mojej pracy jako przewodnik oficjalny po Sewilli i Kordobie, jestem sommelierem i przewodnikiem Enoturystyki w regionie Jerez-Sherry. W ten sposób, możesz doprawić zwiedzanie turystyczne danego miasta z wizytą w bodedze (winiarni), albo zrobić kurs degustacji win które najbardziej Cię interesują

Daje co najlepsze z siebie w każdym zwiedzaniu indywidualnym czy grupowym, bo zdołałam przemienić moją pasje w moją pracę.

Pozwól żebym Tobie towarzyszyła, a Ty podziwiaj każdą chwilę!

Opinie 

"Wielka profesjonalistka, maksymalna uwaga i zaangażowanie. Jest winna za moje piękne wspomnienia z Sewilli."
- Myriam C

"Bardzo kompetentna i miła osoba, opowiada z dużą pasją i wykazuje ogromną wiedzę dotyczącą Sewilli i życia w Hiszpanii. Umie zaciekawić i barwnie opowiada o ciekawych faktach z historii tego miasta. Polecam Panią Monikę jako znakomitego przewodnika."
- Maria B.

"Spędziliśmy z Moniką piękne 4dni w Andaluzji było super profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.Monika nie tylko pięknie i ciekawie opowiadała o zabytkach Sewilli, Kordoby, Rondy i Kadyksu, ale zabrała nas w świat przysmaków które oferuje hiszpańska kuchnia. Plaże Kadyksu nas zauroczyły i już kiełkują w głowie plany na jeszcze." 
- Szymon W.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie i innych technologii. Szczegóły w Polityce prywatności.